Ankara Koltuk Yıkama6

ANKARA KOLTUK YIKAMA
KOLTUK YIKAMASI VE FİRMA SEÇERKEN DİKKAT EDİLECEKLER
Ülkemizin başkenti Ankara’da 1990’dan beri yıkama hizmeti veren Ankara Koltuk Yıkama, en kaliteli hizmetleri en uygun fiyatlarla sizlere yeni sezonda da ulaştırmaya devam ediyor. Koltuk yıkama işlemleri ile ilgili ayrıntılı bilgi vereceğimiz bu yazımızda sizleri koltuk yıkatırken ve yıkama firması seçerken dikkat edilmesi gereken konular hakkında bilgilendireceğiz.
İlk olarak koltuk yıkamasında buharlı sistem ve sulu sistem nedir onları açıklama ile başlayalım. Buharlı sistem ile yıkamada koltuğa yüksek derecelerde su ve buhar enjekte edilir. Bu durum koltuğun iç aksamlarında çürümeye, paslanmaya ve koltuğun kumaşında renk bozulmalarına, doku bozulmalarına neden olabilmektedir. Ayrıca bir vakumlama işlemi uygulansa dahi kuruma sürecinde bünyeye verilen su yüzeye çıkarken kirlilik unsurları lekelenmelere yol açabilmekte ve ek olarak yıkanan ürünler 10 saatte dahi ıslak kalabilmektedir. Bu da ilerleyen süreçte koku ve lekelenmelere sebep olabilmektedir. Sulu sistem yıkamada ise koltuğa ilk olarak antibakteriyel deterjan uygulaması yapılır sonra durulama ve en son olarakta süper güçlü vakumlu makine ile kirletici unsurlar, durulamadan arta kalan sular, toz, kir ve lekeye neden olan unsurlar çekilir. Koltuğun kumaşına zarar vermediği gibi en sağlıklı yıkama şekillerinden birisidir. Çünkü deterjan bünyeye kuvvetlice nüfuz etmekte ve daha sonrasında süper güçlü vakumlu makine ile durulama suyu ile birlikte çekilmektedir. Tüm işlem ortalama 1 saat sürmekte ve en fazla 5 saatte tamamen kuruma sağlanmaktadır. Ankara Koltuk Yıkama olarak firmamız yılların deneyimini, en uygun fiyatlarla en kaliteli şekilde sulu yıkama sistemi olarak sizlere sunmaktadır. Yıkama firması seçiminde dikkat edilecek noktalar ise ilk olarak firmanın sabit bir iletişim numarasının bulunmasıdır. Çünkü herhangi bir sorun ile karşılaşıldığında karşınızda muhatap bulabileceğiniz bir sistem özellikle yıkama hizmetlerinde önemli bir gerekliliktir. Firmanın ekstra servis ücreti istememesi de ayrı bir noktadır. Çünkü zaten halıyı alıp teslim ederken servis hizmeti sunmak firmanın bir zorunluluğu olmalıdır. Firmanın fahiş fiyatlar uygulamaması gerekmektedir. Örneğin antibakteriyel yıkama yapıyoruz 1 TL farkla ve benzeri söylemler sizleri yanıltıcı olarak yönlendirmektedir.
Ankara’nın tüm semtlerine hizmet veren Ankara Koltuk Yıkama, en uygun fiyatlar ve en kaliteli hizmetler ile sizlere haftanın her günü ve günde 10 saat boyunca iletişim kurabileceğiniz çağrı merkezi ile temizlik ve hijyeni ayağınıza getirmektedir. Sağlıklı Günler Dileriz.  
Ankara Koltuk Yıkama Facebook SayfasıAnkara Koltuk Yıkama Twitter SayfasıAnkara Koltuk Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK