Ankara Oto Koltuk Yıkama

Ankara Oto Koltuk Yıkama
Araçlarımız içerisinde bulunan koltuklar evlerimizde bulunan koltuklar gibi zaman içerisinde kirlenmeye başlar. Düzenli olarak temizlenmeyen bu koltuklar zaman içerisinde sağlığımızı tehdit eder.
Yaşam alanlarından sonra en fazla kullanılan bölgeler içerisinde otomobiller gelir. Bu durum düşünüldüğü zaman oto koltuğu yıkamanın ne kadar önemli olduğunu anlayabiliriz. Oto koltuk temizliği, kendi imkanlarınız ile yapabileceğiniz bir uygulama değildir. Araç koltuklarındaki kirler zaman içerisinde derinlere kadar iner. Bu da temizlikte profesyonellik gerektirir. Bu tür zorluklarda yerinde oto yıkama desteği alabilirsiniz. Araçlarınızın koltuklarının tam anlamı ile temizlenmesini istiyorsanız koltuk yıkama firmamızla iletişime geçebilirsiniz.
Oto Koltuk Yıkama Aşamaları
Yerinde oto koltuk yıkama araç koltuklarında aradığınız temizliğini sizlere sunabiliyor. Ankara oto koltuk yıkama firması, tüm ekipmanları sayesinde en zor kirlere bile çözüm bulabilir. Araç koltuk temizliğinin en önemli noktası vakum uygulamasıdır. Koltuk içerisine kadar giren kirlerin vakum makinesi gibi güçlü bir ekipman tarafından emilmesi gerekir. Aksi durumda tam temizlik sağlanamaz. Koltuklarda bulunan kir ve bakterilerin sadece kumaşlarda değil, alt katmanlarda da olduğunu unutmamanız gerekir.
Araç Koltuklarının Islatılması
Oto koltuk yıkama işlemlerinde koltuklar ilk olarak kaliteli ve antibakteriyel şampuanlar ile ıslatılır. Daha sonra vakum makineleri ile su çektirilir. Islatma işlemi için uzun süre beklenirse, su sünger içerisinde hareket ederek kirlerin çamur kıvamına gelmesine neden olur. İşinde uzman elamanlarımız bu dengeyi iyi ayarlayarak ve suyun çamurlaşmasının önüne geçebiliyor. Koltuğa uygulanan deterjanlı su kumaş liflerine hızla bir şekilde nüfus eder. Bu uygulama sonrasında yumuşayan kirler ise vakumlu makineler ile tam olarak çekilir.
Vakumlama İşlemi
Araç koltuklarının tam olarak temizlenip temizlenmediği vakum makinesinin uç bölümünde bulunan şeffaf kısımdan takip edilmektedir. Vakumlama sırasında hala kirli su geliyorsa, yıkama işlemini tekrar edebilirsiniz. Özellikle ağır yağ lekesi ve katran gibi lekeler yıkama ile çıkmayabilir. Bu lekelerin her biri için özel leke çözücüler kullanılır.
Koltuk Yıkamada Dikkat Edilecekler
Araç koltuk temizliği sırasında bazı konulara dikkat etmeniz gerekir. Araç koltuklarında suyun zarar verebileceği bölgelerin kapatılması çok önemlidir. Özellikle elektronik sistemlerin bulunduğu bölgeye çok dikkat edilmelidir. Bu bölümler ihmal edilirse ciddi sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
Eğer araç koltuklarınızı kendi imkânlarınız ile temizlemek istiyorsanız elektrikli süpürge ile çekmelisiniz. Aksi durumunda koltuklarınızda leke kalabilir.
Araç Koltuk Yıkama Fiyatları
Ankara otomobil koltuğu yıkama fiyatları bazı kriterlere göre belirlenir. Bu kriterler arasında araç koltuk sayısı birinci sırada gelmektedir. Araçlar büyüdükçe koltuk sayısı da artmakta ve fiyat değişkenlik göstermektedir. Araç koltuğu yıkama hizmeti konusunda tam fiyat teklifi için bizleri arayabilirsiniz.
Araç koltukları temizliği konusunda tercih edeceğiniz firmanın mutlaka alanında uzman olması gerekir. Firmayla iletişime geçmeden önce referanslarını kontrol etmenizi öneriyoruz. Oto Koltuğu yıkama işlemini tecrübeli ekibimiz ve modern cihazlarla lekelere kolayca müdahale edebiliyor. Araçlarınız ekiplerimiz tarafından profesyonel bir şekilde yıkanıyor. Koltuk yıkama konusunda edindiğimiz tecrübemiz bizleri Ankara’da bir adım öne çıkarıyor. Garantili olarak sunduğumuz bu hizmetimizi beğenen pek çok müşterimiz referanslarımızın daha da artmasını sağladı. Her hizmetimizde kaliteyi arayan bir firmayız. Her hizmetinde ekonomik aynı zamanda hassas çalışan ekibimiz aracınızın koltuklarına zarar vermeden temizleyebilir.
Temizlik sonrası makinemizde biriken kiri gördükten sonra müşterilerimiz oldukça şaşırıyor. Araç koltukları yıkama konusunda her türlü araç üzerinde hizmet verebiliyoruz. Ekibimiz yıkama öncesi müşterilerini bilgilendirerek bu konuda detaylı bilgi sahibi olmasına yardımcı oluyor. Ekibimiz araçlara azami saygı göstermeyi göstererek etik bir davranış sergilemektedir.
Ankara Koltuk Yıkama Facebook SayfasıAnkara Koltuk Yıkama Twitter SayfasıAnkara Koltuk Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK