Koltuk Yıkama Portalı

En çileli temizliklerdendir koltuk temizliği. Koltuğunuzun köşelerine ulaşmak, üzerindeki tozları almak, leke varsa çıkarmak ve buna benzer bir sürü detayı, atlamadan yapmanız gerekmektedir. Ancak çoğu zaman bu detayların hepsini yapabilmek pek de mümkün olmamaktadır. Oturduğunuz koltukların sizin ve çevrenizde sevdiğiniz diğer insanların sağlığı açısından çok etkili birer eşya oldukları bilincine varmanız ve buna göre de belirli periyotlarda koltuk yıkama işlemlerinizi yapmanız gerekmektedir. Ancak çoğu zaman değil detaylı bir temizlik ve yıkama, üstünkörü bir temizliği bile yapacak zamanınız olmayabilir. İşte bu noktada Ankara koltuk yıkama firması olarak siz değerli müşterilerimizin yardımlarına koşuyor ve koltuklarınızı en ince detayına kadar temizleyip tekrar kullanımınız için sizlere sunuyoruz. 1990 yılında bu sektördeki açığı bilen ve siz değerli müşterilerin ihtiyaç duyduğu halı yıkama sektöründe faaliyete başlayan firmamız, kurulduğu ilk günden bu güne kadar güler yüzlü personeli ile kaliteli hizmet anlayışını olumsuz yönde asla bozmamış aksine her geçen gün siz değerli müşterilerinin de istek ve önerileriyle kendini bir adım daha geliştirmiştir. Her geçen yıl yenilenen teknoloji ve gelişen bilgi birikimiyle koltuk yıkama operasyonları yapan firmamız, siz değerli müşterilerine istediğiniz kalitede ve şekilde hizmet verir ve bu hizmeti vermeye de uzun yıllar devam edecektir.

Firmamızın faaliyet alanları koltuk yıkama ile sınırlı kalmayıp, halı yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama ve overlok hizmetinde de bulunmaktadır. Koltuk yıkama operasyonlarımızdan kısaca bahsedecek olursak; Sitemizde bulunan müşteri hizmetleri numaralarımızdan bize ulaşmanız işlemleri başlatıyor olduğunuz anlamına gelmektedir. Konusunda uzman ve güler yüzlü müşteri hizmetleri personelimizle yapacağınız görüşmelerde alacağınız hizmet şeklini söyleyip, adresinizi vermeniz yeterli olmaktadır. Sonraki bütün işlemler Ankara koltuk yıkama firmasına ait olmaktadır. Ankara koltuk yıkama firması olarak, sizin belirlediğiniz gün ve saatte evinize, alanında lider ve rakipsiz olan personelimizi gönderir ve yine siz değerli müşterilerimizin isteklerine göre ya evinizde bu koltuk yıkama işlemini gerçekleştiririz ya da firmamızın sahip olduğu özel koltuk yıkama odalarında gerçekleştiririz. Genelde çoğu müşterimizin tercih ettiği, evde koltuk yıkama operasyonunda öncelikle evinize geliriz. Sonrasında ise yıkanmasını istediğiniz halınızı göstermenizi bekleriz. Yıkatılmak ve temizletilmek istenen koltuğa uygulanan ilk işlem, koltuğunuzun üzerindeki ve köşesindeki gözle görülemeyen toz parçacıklarını koltuğunuzdan çekmek ve koltuğunuzun dış tabakasını yıkama işlemine hazırlamaktır. Ancak iş bununla da bitmemektedir. Koltuk ya da çekyatınızın alt kısımlarına da aynı temizleme işlemini uygular ve koltuk ya da çekyatınızın koltuk yıkama işlemine hazır olmasını sağlarız. Dünyanın en çok tercih edilen ve en kuvvetli koltuk yıkama şampuanlarını kullanır ve son teknolojiyle üretilmiş olan makinelerimizle koltuk yıkama işlemine devam ederiz. En nihayetinde kullandığımız anti bakteriyel şampuan ve temizlik malzemeleriyle siz değerli müşterilerimizin koltuklarını hem ilk günkünden daha temiz bir hale getiririz hem de 6 ay boyunca etkisi süren anti bakteriyel uygulamamızın sonucunda tam altı ay boyunca koltuğunuzda mikrop veya bakteri üremesini engelleyebiliriz. Ancak koltuk yıkama işleminizin üzerinden geçen altı aydan sonra koltuklarınız yeniden kirlenmeye başlayacak ve tekrardan detaylı bir temizlik ve koltuk yıkama operasyonu görmesi gerekecektir. Bu noktada firmamızın uygulamış olduğu koltuk yıkama sistemimiz sayesinde hem cebinizi çok fazla zorlamayarak hem de daha sağlıklı bir hayatı satın almış olarak yılda en az iki kere koltuk yıkama operasyonu gerçekleştirecek ve bir daha asla koltuğunuzda üreyen bakteri ve mikroplar yüzünden hasta olmayacaksınız.

Firmamızın uyguladığı diğer hizmetlerden de bahsetmekte fayda görmekteyiz. Halı yıkama operasyonlarından bahsedecek olurlar. Koltuk yıkama operasyonlarında olduğu gibi, müşteri hizmetlerimizden bizlere ulaşmanız gerekmektedir. Sonrasın da ise alanında uzman olan personelimiz evinize kadar ücretsiz servisle gelir ve halı yıkama operasyonu faal olarak devam eder. Bütün operasyonun sonunda da halınızı size ilk günkünden çok daha temiz bir biçimde teslim eder ve siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunarız.

Ülkemizde maalesef ki halı sağlığı denen kavram çoğu bölgemizde hala oturmamaktadır. Bu yüzden halı sağlığından biraz bahsetmekte fayda görüyoruz. Halı sağlığı öyle sanıldığı kadar kolay olmamakla birlikte önceki yıllarda annelerimiz çocuklar için halıyı birkaç ayda bir değiştirir ve yıkardı. Ancak bu durum halının üzerinde bulunan ve her geçen saniye üreyen bakterileri durdurmamakla birlikte, insan sağlığına zararlı bir biçimde üremelerine devam etmelerini sağlamaktaydı. Ancak Ankara koltuk yıkama firması olarak bu durumun önüne geçmekte ve siz değerli müşterilerimize halı temizliğinin yanı sıra koltuk, battaniye, yorgan gibi hayatınızda çok büyük bir alana sahip eşyalarınızın temizlik ve yıkama hizmetlerini de vermekteyiz. Tek bir telefonla bu müthiş hizmetlere sahip olmak siz değerli müşterilerimizin elinde olup, aynı zamanda kendi sağlığınız ve eşinizin, babanızın, annenizin, çocuklarınızın, kısacası herkesin sağlığı sizlerin elindedir. Alanında her geçen gün gelişen ve kendini zirvede rakipsiz olarak gören firmamız siz değerli müşterilerine hizmet etmekten memnuniyet duyar ve hijyen dolu, mutlu bir gelecek diler.

Ankara Koltuk Yıkama Facebook SayfasıAnkara Koltuk Yıkama Twitter SayfasıAnkara Koltuk Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK