Koltuk Yıkama Ankarada

BİLİNÇLİ TÜKETİCİNİN SEÇİMİ ANKARA KOLTUK YIKAMA
Güzide ülkemizin başkenti Ankara’ da yılların tecrübesini en uygun fiyatlarla sizlere getiren Ankara Koltuk Yıkama olarak tasarruf ve bilinçli tüketim hakkında birkaç bilgi vereceğimiz bu yazımızın sizlere faydalı olmasını temenni etmekteyiz.
İnsan ihtiyaçları sonsuzdur. Ancak sınırlı kaynaklardan sınırsız ihtiyaçlarımızı gidermemiz gerekmektedir. Bu durum da bizleri tasarruflu tüketime yöneltir. Daha da önemlisi bilinçli tüketici olmaya yönlendirir. Tasarruf yapmak ihtiyaçlarımızı önem sırasına ve aynı zamanda gerekliliğine göre sıralamayı gerektirir. Bilinçli tüketim ile tasarruf yaparken aynı zamanda doğru ürünleri almaya da dikkat etmeliyiz. Gıda sektöründe dikkat etmemiz gereken asıl konu etiket bilgilerini okumaktır. Ürünleri olabildiğince sizlere açıklayalım.
Tost peyniri etiketi ile çeşitli markaların piyasaya sundukları ürünler genellikle iade veya son kullanım tarihi geçen ürünlerin toplanıp bir kazanda eritme tuzları ile eritilerek yeniden şekil verilmiş halidir. Katkı maddesi içerir kaşar benzeri üründür ancak kaşar değildir. Etiketinde kaşar yazılması yasak olduğu için farklı bir isimle piyasaya sürülür. Fiyatı kaşar peynirine göre daha ucuzdur. Tüketimi içerisindeki katkı maddesinin bünyede kalmasına göre zararlı olabilir.
Kalitesiz markaların baharat ürünlerini almak sakıncalıdır. Çünkü örneğin kırmızıbiber içerisine tuğla tozu koymaktan tutun, bozuk ürünleri karıştırarak baharat üretimine kadar birçok hile yapılabilmektedir.
Başka bir konu olarak zeytini ele alalım. Zeytin salamura içerisinde bekletilerek acılığı alınan bir üründür. Bu ürünü kömür tozu ile karartma veya boyar madde ile siyah rengi kazandırma, acılığını almak için ucuz olsun diye gıdada kullanımına uygun olmayan kimyasallar ile muamele gibi birçok hile yapılabilmektedir. Bu durumda zeytinin çekirdeğine bakılmalıdır. Çekirdek kendine özgü renginde olmalı siyah veya aşırı herhangi bir renkte olmamalıdır.
Kaliteli ürünleri seçerseniz sağlık giderleriniz azalacağından dolayı tasarrufta sağlamış olacaksınız. Aynı şekilde halı yıkamada da birtakım hileler yapılmaktadır. Örneğin yer yıkaması yapan firmalar halılarınızı toza bulayıp, renk değişimine neden olup, lekelerin kalıcı hale gelmesine neden olabilirler.
Ankara’nın en kaliteli yıkama firması Ankara Koltuk Yıkama, en uygun fiyatlarla en kaliteli yıkama hizmetini almak için yılın 350 günü ve günde 10 saat çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Sağlıklı Günler Dileriz.
Ankara Koltuk Yıkama Facebook SayfasıAnkara Koltuk Yıkama Twitter SayfasıAnkara Koltuk Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK