Koltuk Yıkamacı Ankara

Ankara Koltuk Yıkamada Muhteşem Fiyatlar
İş, okul veya dışarıdan geldiğimiz zaman kendimizi direk koltukların üstüne bırakırız. Bazen de çok misafirimiz geldiği zaman normalde 2 kişi oturuyorsa o gün 4 kişi oturabilir. Koltuklar bu hayatta evimizde en çok yıpranan eşyadır. Bütün ağırlığımızı günün yorgunluğunu bizden alarak yükümüzü hafifletirler. Koltuksuz bir ev düşünebiliyor musunuz? Ya da koltuklar uzun süredir yıkanmamış veya düzgün bir şekilde temizlenmemiş olmasını hiç düşündünüz mü?  O yüzden güzel bir temizliği en çok hak eden eşya da koltuklarımızdır. Ankara Koltuk Yıkama olarak koltuklarınıza titiz ve özenli bir yıkama işlemi gerçekleştiriyoruz.
Müşterilerimiz bizim için büyük önem arz ederler. Koltuklarda her insanın hayatında büyük önem gösterir. Özellikle pandemi sürecinde temizlik herkesin hayatında ön plana çıkmış durumda. Evinize gelen koltuk yıkama ekibimiz bütün kurallara uygun bir şekilde hareket etmektedirler. Ekip arkadaşlarımız her 1 saatte maskelerini yenilemekte, koltuk yıkama bittikten sonra eldiven takmakta, koltuk yıkama öncesi ve sonrasında ise ellerini dezenfekte etmektedirler, evlere galoş giyerek girmektedirler.
Koltuklar Nasıl Yıkanıyor?
Bizi arayarak çağrı merkezimizden bir randevu oluşturmanızı rica ediyoruz. Daha sonrasında oluşturduğunuz randevu tarihi ve saatinde yıkama ekibi arkadaşlarımız evinize gelerek sizlerin yanında koltuklarınızı yıkama işlemini başlatırlar. İlk öncelikle koltuklarınızda bir leke varsa onu tespit edip leke çıkarıcı ile yumuşatılır. Leke yumuşadıktan sonra en iyi koltuk şampuanı kullanılarak köpüklü bir şekilde koltuklarınızın arka kısmı ve ön kısmı titizlikle yıkanır. Vakumlama dediğimiz koltuklarınızdaki suyu çekme işlemi uygulanır. Ortalama 1 saat süren bu olay koltuk çokluğuna göre değişkenlik gösterebilir. Koltuklarınızı yılda 2 kez yıkatılması uygun görünüyor fakat aksi bir leke durumunda bu sayı değişkenlik gösterebilir.
Neden Ankara Koltuk Yıkamayı Seçmeliyim?
Birçoğumuz gün yorgunluğunu eve gidip temiz koltuklara uzanmanın hayalini kuruyordur. Ankara Koltuk Yıkama olarak biz sizlere bu temizliğin teminatını veriyoruz. Ankara’nın her semtine yıkama servisi gönderiyoruz. Uygun fiyatla sizlerin yanında yıkanan, müşteri memnuniyetine önem veren firmamız yeni müşterilerimize özel kampanyalar da düzenlemektedir. Sizlerde hem temiz olsun hem uygun fiyata olsun diyenlerdenseniz bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.
Ankara Koltuk Yıkama İletişim Bilgileri
  • 0312 483 40 50 & 0555 802 91 91 numaralarından bizlere ulaşıp randevu alabilirsiniz.
Ankara Koltuk Yıkama Facebook SayfasıAnkara Koltuk Yıkama Twitter SayfasıAnkara Koltuk Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK